Způsoby dopravy:


Osobní odběr - ZDARMA
Objednávky je možné vyzvednout po objednání nebo předchozí telefonické domluvě na naší provozovně. Adresa provozovny: Kuchařovice 335, okr. Znojmo., firma sídlí hned vedle benziny Shell mezi Únanovem, Znojmem, Kuchařovicemi a Příměticemi. Platba možná v hotovosti, kartou nebo dárkovým poukazem.

Rozvoz po Praze o přilehlém okolí
Objednávky vozíme vlastním chladírenským automobilem jednou týdně po Praze a přilehlém okolí. Cena dopravy je nad 1000,- zdarma, do 1000,- je doprava pouze 79,-. Platba možná pouze v hotovosti.

Rozvoz po Brně a přilehlém okolí
Objednávky vozíme vlastním chladírenským automobilem jednou týdně po Brně a přilehlém okolí(včetně okolí Hustopeče, Vyškova). Cena dopravy je nad 2000,- zdarma, do 1000,- je doprava pouze 149,-. Platba možná pouze v hotovosti.

Balík Českou poštou po celé ČR
Objednávky posíláme chlazené (na přání lze i mražené), zabalené v polystyrenové krabici, vyplněné ledem. Následně je krabice zabalena do 5 vrstvé kartonové lepenky a černého igelitu a odeslána večer poštou. Druhý den máte balík u sebe. Při doručení pomocí pošty je třeba, aby byl adresát druhý den k zastižení, aby nezůstal balík další den na depu. U této dopravy je platba možná pouze předem. Cena dopravy je 149,- bez DPH, při objednávce nad 3000 je poštovné zdarma.


Příjmám

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.