Jelen hřbet 1kg Zvětšit

Jelen hřbet

Nové

Popis: Chlazená zvěřina, odblaněná
Původ: Česká republika,
Uchování pro spotřebitele: Uchovávat při teplotě do +4°C
Určeno k tepelné úpravě
Garantovaná trvanlivost: 5 dní

RECEPT

Více informací

  • cca 1 kg
  • cca 500 g
  • cca 300 g

727,00 Kč

s DPH (cca - cena závisí na dodané hmotnosti)

727,00 Kč za kg

Dostupnost chlazeného zboží se řídí momentálním odlovem volně žijící zvěře. 

Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a dostanete dopravu zdarma!

Neplatí pro přepravu českou poštou.

Více informací

Toto je jeden z nejluxusnějších kousků masa, které nabízíme. Šťavnaté maso s jemným aroma si nejlépe vychutnejte tak, že použijete jen minimum ingrediencí.  Nesnažte se potlačit čistou chuť masa, ale naopak ji podpořit. Vystačíte si s bylinkovým máslem a sklenkou dobrého vína.

Použití

Když se řekne zvěřina, většina z nás si vybaví recept „se zelím“ nebo „svíčkovou“, ale není to vždy nutností, co třeba zkusit zařadit zvěřinu i do odlehčenějších receptů? Zde máte pár originálních tipů, jak si vaši kuchařku rozšířit. Každý si přijde na své.

Milovníci jeleního masa mohou zaexperimentovat a přidat třeba exotické mango. Strávníci, kteří preferují radši výraznější maso, mohou vyzkoušet např. prsa z divoké kachny, srnčí steak či srnčí plec. Ti, co neradi tráví čas v kuchyni, mohou vyzkoušet rychlý rump steak. Na své si určitě přijdou i milovníci vietnamské kuchyně, kde zvěřina má také své místo. Kreativitě se zde meze nekladou a je jen na vás, co si z kvalitního zvěřinového masa připravíte.

Příjmám

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.