Něco málo o nás

Jsme zavedená, dynamická firma se sídlem v Kuchařovicích u Znojma a zabýváme se výkupem zvěře od myslivců a následným zpracováním zvěřiny až do kuchyňské podoby.

Zpracováváme zvěřinu běžně lovenou v České republice, tj. srnčí, daňčí, jelení, mufloní, divočáky, bažanty, kachny a zajíce. Veškerý sortiment dodáváme vakuově balený. Zboží máme celoročně skladem v mraženém stavu, v lovecké sezóně (od května do ledna) i chlazené.

Našimi zákazníky jsou jak maloodběratelé, tak i velké firmy. V nabídce máme rovněž zvěřinové výrobky - párky, klobásy, paštiky a sušené šunky. Zákazníci si mohou zboží koupit přímo ve firemní prodejně v Kuchařovicích nebo v internetovém obchodě s využitím odběrných míst ve Znojmě, Brně a Praze. Jsme malá rodinná firma a dokážeme rychle reagovat i na netradiční úpravy. Velikost balení přizpůsobíme požadavkům zákazníka. Nabízíme i takové speciality, jako třeba daňčí osso buco, srnčí kolínka nebo jelení falešnou svíčkovou.

Rádi Vám poradíme s přípravou různých druhů zvěřiny. Pro naše zákazníky máme připravenou i malou zvěřinovou kuchařku s vyzkoušenými vlastními recepty.


Accept

Site use cookies